Bars jako podstawa Access

Od milionów lat funkcjonowanie człowieka uzależnione jest od intensywności jego myśli, uczuć i emocji. To one pozwalają mu identyfikować się z otaczającą go rzeczywistością, oceniać, co jest cenne, właściwe, dobre, złe, to one kreują wszystkie aspekty ludzkiego życia.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, ile właściwie wysiłku kosztuje Cię funkcjonowanie podporządkowane uczuciom, emocjom i myślom?

Czy jesteś już wystarczająco zmęczony przekonywaniem innych do swojej racji?

Czy jesteś usatysfakcjonowany życiem, jakie do tej pory wiodłeś?

Czy pozwolisz sobie na przyjęcie od życia daru generowania wszystkiego, czego pragniesz – czegoś lepszego, niż masz teraz, i większego, niż umiesz sobie wyobrazić?

Żyjemy w nieskończonym wszechświecie, mając do wyboru bogactwo możliwości, których poprzez nasze uprzedzenia i osądy tak często nie jesteśmy w stanie przyjąć, a nawet zauważyć. Decydujemy, osądzamy, opiniujemy, co możemy otrzymać i w jaki sposób. Sprzeczność punktów widzenia (pozytyw i negatyw) tworzy polaryzację, która blokuje nas przed zobaczeniem rzeczy takimi, jakie one są naprawdę, i uniemożliwia nam odkrycie innych sposobów funkcjonowania w świecie. Polaryzujemy jedność, kreujemy separacje i pomniejszamy nasze możliwości otrzymywania wszystkiego, czego pragniemy w naszym życiu. W efekcie pogrążamy się w traumie i frustracji, bólu i cierpieniu. Czy aby na pewno tak musi wyglądać nasze życie?

Bars jest jednym z wielu narzędzi Access, które udostępnia nam inny, lepszy sposób funkcjonowania i przeżywania życia na tej planecie.  Możemy na nowo zacząć żyć i świadomie czerpać z rzeczywistości to, co jest dla nas najlepsze, co wykracza poza chaos naszych myśli, uczuć i emocji. Nasze niemożliwości zmienią się w nieograniczone możliwości.

Dla większości ludzi sesja Bars to pierwszy krok do przyjęcia (odzyskania) jednej z najwspanialszych i tak mało docenianej umiejętności – otrzymywania (przyjmowania).

Co znaczy Bars?

Na głowie znajdują się 32 energetyczne punkty Bars. To one gromadzą elektromagnetyczne naładowania wszystkich myśli, emocji, idei, postanowień, decyzji, zawierzeń i punktów widzenia, jakie kiedykolwiek przyjmowałeś. Te zatrzymane na stałe naładowania energetyczne ograniczają zdolność kreowania wszystkich aspektów naszego życia. Wyróżniamy takie Bars, jak: Uzdrawianie, Ciało, Kontrola, Kreatywność, Moc, Starzenie, Seksualność, Pieniądze i inne.

Na czym polega sesja Bars?

Wywołanie przepływu energii przez Bars jest bardzo proste, nieinwazyjne. Osoba wykonująca proces delikatnie dotyka punktów na głowie osoby otrzymującej, co powoduje uwalnianie naładowanej energii. Pobudzanie przepływu energii przez Bars zazwyczaj wywołuje poczucie spokoju, przestrzeni i przeświadczenie, jakby otwierały się drzwi do nowych możliwości. To jest niewiarygodnie dynamiczny proces, który nie tylko pozostawi Ciebie w poczuciu zrelaksowania jak po głębokim śnie czy wspaniałym masażu, ale również może odmienić całe Twoje życie.